LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı

 

LR ZEITGARD yüz temizleme cihazı. Cilt temizliğinde yeni bir boyut. ZEITGARD temizleme fırçası ile göz açıp kapayıncaya kadar parlak ve temiz bir cilde sahip olun. Bu yenilikçi, teknolojik yüz temizleme fırçası klasik yüz temizliğini optimum seviyeye çıkarır.

Yenilikçi Zeitgard temizleme cihazı klasik yüz temizliğinde devrim yaratıyor. Manuel yüz temizliğinden daha etkili sonuçlar verirken cildi özellikle yumuşatıyor.

LR için özel geliştirilmiş fırça başlığında yer alan, uçları yuvarlatılmış lifler, antibakteriyel etken madde ve Mikrosilver BG sayesinde 3 aya kadar hijyenik kalır. Çünkü Mikrosilver BG koruyucu bir tabaka oluşturur; Bakterileri azaltır ve yeniden oluşmasını engeller.

Yüz titreşim/osilasyon teknolojisiyle özenle ve derinlemesine temizler. Cihaz duşta kullanılmak üzere su geçirmez özelliktedir.

Günde sadece 1 defa 1 dakika. Cildinizi 10 kat derinlemesine temizler. Gün boyu cildinizde biriken kir, toz, makyaj kalıntıları , fazla yağlardan arındırır. Güneş lekesi, cilt lekeleri ve benzeri lekelerin giderilmesine yardımcı olur.

Ben cildimi her akşam muhakkak LR Zeitgard temizleme cihazı ile temizliyorum. Aşağıda videomda You Tube kanalımda izleyebilirsiniz. Asla yanımdan ayıramadığım LR ürünlerim arasında Zeitgard yüz temizleme cihazım var. Seyahatlerde de yanımda kolaylıkla taşıyabiliyorum.

LR ZEITGARD temizleme cihazına indirimli sahip olabilmek için  evrim@evrimcakici.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.
Faydaları ; Her cilt için derinlemesine temizlik, cildi yormadan 10 kata kadar etkili temizleme, MIKROSILVER teknolojisiyle benzersiz hijyenik sonuç. 

Evde krem, köpük vb. ürünlerle temizlediğimizde aslında kirkeri tam olarak derinden çıkaramıyoruz. Bunun için kesinlikle profesyonel bakım gerekiyor. Bu yüzden hanımlar belli periyodlarda cilt temizliğine gidiyorlar. Oysa LR Yüz Temizleme Cihazı ile evinizde kendiniz günde sadece 1 defa 1 dakika yüz temizliğinizi diğer ürünlere oranla 10 kat derinlemesine yapabilirsiniz. Üstelik cihaza sahip olmak çok daha ekonomik ve 2 yıl garantili.

Sonuçlar; Yoğun ve gözeneklerde derinlemesine temizlik sonucu cilt durumunda iyileşme, masaj fonksiyonu sayesinde pürüzsüz bir cilt görünümü, ışıltılı ve daha diri bir görünüm.

Bir yanak bölgesine 20 sn. diğer yanak bölgesine 20 sn ve alın bölgesine 20 sn olmak üzere toplam 60 sn uygulanır ve cihaz kendini otomatik olarak kapatır.

 

KAYNAK ; LR ÜRÜN REHBERİ 

 LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı” için 2 yorum

 • 13 Kasım 2018 tarihinde, saat 08:02
  Permalink

  Cildimiz kendini sürekli yenileyebilen bir elbisedir bizim icin.Yasadigimiz sürece bize sürekli sağlıklı olup olmadığımızı anlatır.Bu nedenle bu elbiseye ne kadar iyi bakarsak oda bize her zaman şık ve güzel gösterir.
  Cildimiz yasimızla birlikte sürekli değişiklik gösteriyor yenileniyor.Nedeni ; Yaş geçtikçe vücudumuzun nem dengesi azaldığından cildimizde önce kurumalar basliyor sonra kollajen etkisinde değişimler esneklik kaybolmaya başlıyor. bir süre sonra cildimizde epidermis katmanında yani diş yuzeyde pul pul dökülmeler baş gösteriyor iste bu pul pul dokulmeleri temizlemek için ortadan kaldırmak için LR healty&beauty firmasının cilt temizleme setini uygun görüyorum ve tavsiye ediyorum günde sadece sabah 1 dk.Deneyin ve mucizeyi görün cildinizdeki keratinlerin temizlendiğini ve yenilendiğini göreceksiniz hemen ardından yani tam 5 dk olsa serox serumu kullanmayı ihmal etmeyin derinlemesine nemlendirici yoğunluk sağlayın bir süre sonra cildiniz daha gergin olacaktır epidermis canlı dermis katmanı nemli ve hipodermis katmanının işlevini yaptığını görmüş olacaksınız.
  Ayfer Ünlü
  Cilt ve Makyaj uzmanı/Estetisyen
  LR Bağımsız iş ortağı

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest