Sırt Çantalı Olmak

 

Aslında sırt çantası ile ikizlerimi doğurduktan sonra çalıştım. Malum iki bebekle bir yerden bir yere gitmek kolay değil. Bez, mama, yedek kıyafetler, biberonlar, oyuncaklar vb. taşımak için en pratik en kolay yol elbette sırt çantaları.

Ortalama 3 yıl gibi kullandıktan sonra bırakmıştım. Fakat son 6 aydır tekrar sırt çantası kullanmaya başladım.

Kesinlikle hayatımı kolaylaştırdı. Kendimi daha güvende hissediyorum 🙂

Malum hem Blogger hem Gezgin hem İkiz Annesi olarak yanımda taşımam gereken bir çok eşya var. Mesela power bank şarz için, yedek şarz, mutlaka ıslak mendil, selfie çubuğu, kremler ve küçük ajandam..Bunların dışında çocuklara ve kendime yedek kıyafet taşımayı çok seviyorum. Genelde arabanın bagajında bulunuyor ama duruma göre çantama da almam gerekebiliyor.

Hem spor olan hemde klasik gibi kullanabileceğim iki farklı model edindim. Yine modelleri genişletebilirim.

Sırt çantası doğru kullanıldığında bel ve omurga sağlığı açısından da çok faydalı. Özellikle çocuklarda geniş ve yumuşak askılı olanlar öneriliyor uzmanlar tarafından..Bende çocuklarıma okul dışında da seyahat ederken sırt çantası konusunda teşvik ediyorum.

Bir gün sırt çantalarını alıp kendi seyahat programlarını yapacaklarını hayal ediyorum. Sırtında iyi hazırlanmış bir sırt çantası ile Dünya’yı gezebilir insan..

Ben her zaman önce rahatımı düşünerek hareket ederim. Nasıl rahat ederim ? Nasıl fonksiyonel kullanırım ? Nasıl daha çok işime yarar ? Bunları düşünürüm.  Sırt çantaları her açıdan konfor ve güven sağlıyor..

 

 

scaramanga_boholeatherbackpacklarge_1431943238FLBG14011leatherbackpacklarge02
Sırt Çantalı Olmak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest