Rokalı Et Kahvaltı West Marina Beylikdüzü İstanbul

 

West Marina İstanbul Beylikdüzü’nde kahvaltı için bir önerim var. Keyifli bir marina ve güzel bir kahvaltı kim istemez ki ?

Beylikdüzü Marina’da bulunan Rokalı Et Restaurant misafirlerine serpme kahvaltı sunuyor. Hem marinada yürüyüş yapmak hemde keyifli bir kahvaltı için tercih edebilirsiniz.

Üstelik mekanda şu an kampanya var. Kişi başı serpme kahvaltı 25 tl. Çocuklardan ekstra ücret almıyorlar. Siz çocuk sayısına göre ayarlayabilirsiniz , mesela 4 kişilik bir aile 3 kişilik bir kahvaltı sipariş edebilir.

Çocukların hoşuna giden mini simit, poğaça, parmak börek vb var. ” Duru’nun tabağında jambon var  ” diyenleri duyar gibiyim. Evet var 🙂 Ben evime sosis, salam vb. asla almıyorum. Bu yaşlarına kadar da asla yedirmedim. Ancak artık 7. yaşlarını doldurdular ve kendi talepleri de oluyor. Sık sık dışarıda olduğumuz için bazen izin veriyorum. Sonuçta tamamen yasaklamak daha büyük istek getirebilir.

Ayrıca sosis, salam vb. gıda ürünleri asıl beslenme şeklimizi oluşturmuyor önemli olan bu. Birde bebeklik döneminde bilhassa 0-3 yaş arası beyin gelişiminin olduğu dönemlerde hazır ve zararlı gıdalar tüketmemeleri önemli..

Ayrıca mekanın güler yüzlü, son derece  ilgili  ve misafirperver personeline de buradan selam yollamayı unutmayalım.

 

unnamed (3)
İstanbul Beylikdüzü West Marina Rokalı Et Restaurant Kahvaltı

Kaan’ın en sevdikleri simit, peynir ve salatalık 🙂 Çocuklar için sıkma portakal suyu da var..

unnamed (4)
West Marina İstanbul Beylikdüzü Kahvaltı

Güzel ve Ilık havalarda marina da yürüyüş yapabilirsiniz. Güzel burası. Bir Beylikdüzü’lü olarak seviyorum..Eğer hala bu tarafa gelmediyseniz mutlaka gelin..

unnamed (1)
İstanbul Beylikdüzü West Marina

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest