Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul

HAVALİMANINA  EN YAKIN ULUSLARARASI BEŞ YILDIZLI OTEL;

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul

Atatürk Uluslararası İstanbul Havalimanı’na en yakın beş yıldızlı uluslararası otel olan Radisson Blu Conference & Airport Hotel, İstanbul şehir merkezine sadece 20 km uzaklıktadır. Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul Atatürk Uluslararası Havaalanına ve CNR fuar Merkezine, Dünya Ticaret Merkezine ve Tüyap Fuar Merkezine yakın olarak konumlandırılmıştır. E-5 ve Tem otoyolundan kolayca ulaşılabilen otel, şehir merkezine 25 dakika ve İstanbul’un en gözde 10 alışveriş merkezine sadece 15 dakika mesafededir.

Otelde, sıcak ve canlı renklerle dekore edilmiş Olivos Restaurant, rahat bir ortamda Akdeniz mutfağından örnekler sunar. Mandarin Bar yoğun bir günün sonunda alacağınız bir içki veya hafif bir yemekle rahatlamak için idealdir.

Kapalı yüzme havuzu, jakuzi ve çeşitli masaj seçeneklerimiz de yenilenip, dinlenmeniz için hizmetinize sunulmuştur. Otelin  Standart, Business Class, Dublex Junior Suite, Executive Suite ve engelli misafirler için özel olarak hazırlanmış 3 odanın da dahil olduğu toplam 326 odası vardır. Sigara içilmeyen odalar arzu edildiğinde mevcuttur. Tüm odalarda ücretsiz kablosuz yüksek hızlı internet, elektronik kasa ve ücretsiz çay ve kahve yapma imkanı vardır. İş amaçlı seyahat eden misafirler için ideal olan Business Class odalarda, ek olarak, günlük gazete, günlük bir takım elbise ücretsiz ütüleme, espresso makinesi ve ücretsiz film kanalları servisleri sunulmaktadır.

Otel misafirleri için, İstanbul Atatürk Havalimanı’ ndan otele, otelden İstanbul Atatürk Havalimanı’ na gün içerisinde düzenli olarak ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır.

Otelin Gizli Bahçe’ si özel davetleriniz ve toplantı aralarınızda keyifli vakit geçirebilmeniz için idealdir.

 

Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul; küçük partilerden büyük toplantılara kadar tüm ziyafet ihtiyaçlarınıza cevap verecek esneklikte donatılmıştır. Balo salonu, sergiler, özel davetler ve düğünler için ideal olup, 1000 kişiye kadar misafir kabul edebilmektedir. Buna ilave olarak otelde, 20 adet değişik ölçü ve kapasitede toplantı odası bulunmaktadır. İş merkezi katılımcılara tam bir sekreterya ve asistanlık hizmeti vermektedir. Modern toplantı ekipmanları ve profeyonel ekibi başarılı bir organizasyonu garanti eder.

Adres: E5 Karayolu üzeri (yanyol) No:20 34295 Sefaköy, K.Çekmece-Istanbul/Turkey

T: +9 0212 411 3838

F: +9 0212 411 3828

İstanbul.turkey@radissonblu.com

https://www.radissonblu.com/tr/hotel-istanbulairport

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest