Otomobil konsepti

Şirket arabası olarak LR Mercedes Benz ve Porsche

LR tasarımında Mercedes Benz’i özel amaçlı kullanmak kimin hayali değil ki? LR’da bu hayaller normaldir. Sadece Almanya’da 5.000’i aşkın LR Polo dolaşmaktadır. Bu rakam her gün artıyor. 

LR Mercedes Benz ve Porsche’yi içeren LR otomobil konsepti LR İş ortaklarını başarılı işbirlikleri için ödüllendiriyor ve aynı zamanda yeni hedefleri belirlemeleri için motive ediyor.

Opel Corsa, LR işindeki ilk başarının onaylanmasına hizmet eder

LR İş Ortakları, aylık yaklaşık 15.000 TL’lik bir cirodan başlayarak LR Corsa’yı kullanmaya hak kazanırlar ve hiçbir ekstra ödeme yapmadan, sadece kullandıkları aracın benzin masraflarını karşılayarak, LR Corsa’nın ayrıcalıklarından yararlanmaya başlarlar.

 

LR dünya genelinde bu  konsepti  VW Polo ile uygulamaktadır. Bunun dışında, Avusturya , İsviçre ve Macaristan’da Opel Corsa ile, İskandinav ülkelerinde Nissan ve Fransa’da yine Renault marka araçlar ile bu konsepti hayata geçirmektedir.

„Şirket arabası“ olarak Mercedes Benz

LR, otomobil konseptine 1995 yılında Mercedes Benz ile başladı. Bugün yaklaşık 1.000 LR Mercedes mevcuttur. Başarılı İş ortakları, Mercedes Benz araçlarından oluşan filodan seçimlerini yaparken epey zorlanıyor. Gerek sportif tarza sahip SLK gerekse geniş C serisi veya zarif E serisi. Mercedes ile LR arasındaki sıkı işbirliği sayesinde şimdiye kadar her LR İş ortağı hayalindeki otomobili buldu.

LR, cironu uygun olması durumunda komple leasing oranını karşılayan ek bir prim öder.

 

Otomobil konseptinden son nokta olarak LR Porsche

Beyaz LR Porsche modeli 2010 yılının Ocak ayından beri otomobil konseptinin son noktasıdır. LR, 18 ay sonra Zuffenhausen şehrindeki spor otomobili üreticisinde büyük müşteri konumuna ulaşan ilk şirket olur.
Sektörün en iyileri Porsche’nin sunduğu sürüş keyfini yaşıyor, LR’ın ek olarak ödediği prim burada da komple leasing oranlarını karşılıyor. Tabi bunun için gerekli olan cironun elde edilmesi şartıyla.

Otomobil konsepti” için 2 yorum

 • 8 Kasım 2018 tarihinde, saat 10:27
  Permalink

  Çok değerli liderimiz. Bizi LR ile tanistırdıgın için sonsuz teşekkürler. Büyük şehirden bodrum a yerleştigimizden beri LR hayatımızda can kurtarıcı oldu.ne gibi diyecek olursak
  .yeni bir çevrede kimseyi tanımadan LR sayesinde bütün Bodrum’un kapıları bize açıldı çok değerli dostluklarimiz oldu.
  . 2.5 senedir LR ın araç konseptinden yarar laniyoruz sevgili eşim Nihal Arslan ın çalışmaları ve sizin desteginizle reno Clio araç kullanıyoruz ve alt ekiplerimizden araç Kazanlar oldu yani LR sayesinde başkalarının hayatlarına da dokunabildik.
  .maddi ve manevi olarak LR dan hep kazancimiz oldu .aylık yatan primlerimız hiç bir zaman aksamadi yeterki işimize gönül verelim .kota ve is takibini güzel yaparsak sonuç mükemmel.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest