Online Yaşam Koçu Bayan | Yaşam Koçu İstanbul

 

Online yaşam koçu  yada yüz yüze yaşam koçu  potansiyelinizi ortaya çıkarmaya ve etkili kullanmanıza yardımcı olur. Bütün işlerin alt üst olduğunu , hayatınızda hiç bir şeyin yolunda gitmediğini fark ettiniz. Çözüm bulmanız lazım ama o çözümü bir türlü bulamıyorsunuz. Yada bulduğunuzu zannettiğiniz çözümler işe yaramıyor. İşte tam da bu noktada Yaşam Koçu devreye girer. Yaşam Koçu İstanbul Yaşam koçu sizin için itici bir güç oluşturur. Önce ulaşılabilir bir hedef belirlenir , hedef gerçekçi mi ? ulaşılabilir mi ? hedef size mi ait ? analizler yapılır ve adım adım bir plan oluşturulur. Yaşam Koçunuzla birlikte oluşturduğunuz planı adım adım uygular ve bir süre sonra hedeflerinizin Allah’ın izniyle gerçekleştiğini ve hayatınızda değişimler başladığını fark edersiniz.

Online yaşam koçu  yada yüz yüze aldığınız hizmette öncelikle amaç toplumun yada ailenin dayattığı hayatı değil de tamamen kendi sevdiğiniz istediğiniz hedefleri ortaya çıkarmak ve düşlediğiniz hayata ulaşmayı sağlamak için tıpkı bir sporcu gibi program oluşturulur. Yaşam koçluğu hizmetinin öncelikli ilkesi kişinin kendi varlığını ortaya koymasına yardımcı olmaktır . Kişinin tamamen kendi belirlediği hayallerine hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak en önemlisi  yapabileceğine inandırmaktır. Yaşam koçluğu sporcu koçluğu kavramından gelir. Nasıl ki sporcu koçları sporcuyu yarışa özel tekniklerle  kişiye en uygun programla hazırlıyor , kişinin gücünü ve yapabileceklerini ortaya çıkarmasına yardımcı oluyorsa Yaşam koçuda aynı şekilde kişiyi hedefe , zafere , başarıya özel tekniklerle ve özel programla hazırlar.

Ben kendi programımda Yaradanın gücü ve bize verdiği enerjiyle birlikte NLP ( Beyin sinir sili programlama ) tekniklerini ,  yaratıcı imgeleme , dua çalışmaları gibi teknikler kullanıyorum. Telefonda yaşam koçluğu yada internet üzerinden yaşam koçluğu hizmeti alabilirsiniz. Bugün yaptığımız seçimler ve düşüncelerimiz yarın ne yaşayacağımızı tamamen belirliyor. Neye inanırsan o senin gerçeğin olur..Danışanlarımla seansa başladığımızda haliyle en çok şikayet edilen konular bugünkü şartların elverişsizliği , şartların ne kadar olumsuz olduğu , bazı şeylerin imkansız olduğu vb. Büyük ve güzel bir hedefe ulaşmak istiyorsak adım adım gitmeyi öğretir bir Yaşam Koçu . Önümüzdeki düğümleri tek tek ele aldığımızda , kafamızı karıştıran frekanslarımızı bozan durumları hayatımızdan uzaklaştırdığımızda çoğu zaman durum hemen düzelmeye başlıyor ..Kaygı , korku , endişe insanoğlunun başına gelebilecek en kötü şeylerden biridir. Çünkü bunlarla baş edilip kontrol altına alınmazsa tüm yaşamınızda blokajlar oluşturur. Geçmiş olumsuz deneyimler yada gelecek kaygıları ile uğraşarak şu an yapmamız gereken her şeyden uzaklaşırız. Sonra  ” işlerim hiç yolunda gitmiyor ” deriz. Geçmiş ile vedalaşıp geleceği serbest bıraktığımızda mucizeleri hep birlikte kucaklamaya hazırız. İçinde bulunduğun şartlar ne olursa olsun elinde olan imkanlarla yapabileceğinin en iyisini yap.

Online yaşam koçu bayan  tıpkı yüz yüze olduğu gibi Türkiye’nin veya Dünya’nın herhangi bir yerinden hizmet alabilirsiniz. Online ve görüntülü tıpkı yüz yüze olduğu gibi. Yaşam koçu  tercihlerinizden ötürü sizi asla yargılamaz. Yaşam koçu sizin için iyi bir sırdaştır. Yaşam koçu danışanı olarak  sizin başarılı olmanız için en iyi programı ve teknikleri size sunar . Yaşam koçu içinizi dökebileceğiniz profesyonel bir dosttur aynı zamanda. Yaşam koçu meslek ilkeleri gereği danışanlarının kimliklerini gizli tutar. Yaşam koçu sizinle birlikte çözümler oluşturur. Profesyonel  bir Yaşam Koçu geleceğinizi en iyi şekilde tasarlamanıza yardımcı olur. Program yapmak plan yapmak şarttır. Hedefi olmayan gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez. Sizinde yazılı bir hedefiniz programınız yoksa Evrende size yardım edemez.

Her insan hayatının belli dönemlerinde Yaşam Koçu  yardımına ihtiyaç duyar ve yardım alır. Bende Koçluk sistemlerinden daha önce çok faydalandım. 2009 yılı Kasım ayında ikizlerim 28. haftada ani bir doğumla Dünya’ya geldiler. Ve yıllar süren sağlık sorunları , maddi manevi krizler yaşadık. Google’da Evrim Çakıcı yazarak hakkımda bir çok gazete , dergi vb. ulaşabilirsiniz. O dönemlerde Allah’ımıza bol bol dualar ederek , zikirler , tesbihlerle atlattım. Ve Yaşam Koçluğu desteği aldım. O dönme içinde bulunduğum maddi manevi zorluklardan ziyade gelecek güzel günlere odaklanmayı, onun için programlı bir şekilde ilerlemeyi , ve ne olursa olsun hepsinin geçici olduğunu daha iyi anladım.

2006 yılında Bankadan istifa ettikten sonra kişisel gelişim yayınlarını , bu alanda yapılan çalışmaları çok yakında takip etmeye başlamıştım. Kaderin cilvesine bakın ki , 2009 yılında doğumdan  sonrada hepsini uygulama ve efektif kullanma , birebir deneyimleme şansım oldu. Son 15 yılımı kişisel gelişim alanında yapılan çalışmalara adamış ve hayatın iniş çıkışlarıyla birebir deneyimlemiş biri olarak danışanlarıma profesyonel yardım sunmaktan çok mutluyum.

Telefonla yaşam koçu yada internet üzerinden yaşam koçu desteği alabilmek için bilgi , kayıt , ön görüşme talebi watsap no  0543 – 669 91 33  Evrim Çakıcı Profesyonel Yaşam Koçu / NLP Practitioner .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest