LR’da satış ortağı

LR İş Ortakları için mükemmel kariyer fırsatları

Her LR İş Ortağı LR’da kariyer yapabilir. Önemli olan başarı arzusu, süreklilik ve çalışkanlıktır. Bu özelliklere sahip olan çok sayıda LR danışmanı hayallerini gerçekleştirmiştir.

LR ücretlendirme sistemi size sınırsız kazanç fırsatı sunar. Bu sistem sayesinde, haftada on saat çalışarak oldukça cazip bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kariyerinizin üst sınırına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur.

İster ek gelir olsun isterse kariyer. Elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve gayretiniz belirler. Gerçekten adil bir sistem!

Vera_von_PetzingerVera von Petzinger, LR Sales Partner

For me the decisive advantage of working in direct sales, is the flexibility of the working hours. Combining family and career are no problem. On the one hand, I have time for my children, and on the other, I can tackle a demanding and professional challenge. The high quality of LR products and the interpersonal exchange are the perfect combination for me. Moreover, in direct sales everybody has the opportunity to start his/her individual career. I always find it challenging to build up a team, to assume responsibility and to control my own success. Furthermore, I think it is important that the remuneration system is transparent and exclusively oriented towards individual performance.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest