LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır

 

LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır ? 

Evinizde profesyonel yüz temizliğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Günde sadece 1 defa 1 dakika, diğer tüm cilt  temizlik ürünlerinden 10 kat daha derinlemesine temizlik sağlar.

Zeitgard Yüz Temizleme Cihazınız geldiğinde kullanmadan önce muhakkak  8 saat şarz edin. 3 kademe ile çalışır cihaz. Düşük, orta, yüksek. Kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Alın-Çene, sağ yanak, sol yanak her biri 20 sn yeterli. Bir diğerine her geçişte cihaz uyarı veriyor zaten ..Kendi kremi ile kullanın mutlaka.
LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Fırça liflerinde kullanılan MİKROSİLVER teknolojisi ile benzersiz hijyen sağlar. Kadınlar yüz temizleme fırçası da diyor cihaza..

Yüz titreşim/osilasyon teknolojisi ile özenle ve derinlemesine temizler.

Her yaş grubuna ve her cilt tipine uygundur. Çünkü hem normal hem hassas ciltler için fırça başlıkları ve kremler bulunur. Erkek ve Kadın için tasarlanmıştır.Cildiniz daha parlak daha pürüzsüz ve daha sağlıklı görünür. LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı duşta kullanılmak üzere su geçirmez özelliktedir.

Kullanım biçimi ; Göz makyajınızı temizleyin, cildinizi nemlendirin. LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazını ıslatın, fırcanın üzerine iki kere temizleme jelini sıkın. Cihaz üzerindeki açma düğmesine 3 sn basılı tutun. Uygulama 60 sn sürer.

Kendimde bizzat kullanıyorum. Anti-age bakımının vazgeçilmez parçası iyi bir cilt temizliği. Banyoda elimin altında, gözümün önünde çok pratik bir şekilde kullanıyorum.

Yüz Temeizleme cihazı seminerlerime katılanların iki elini yanyana koyup tek elinin üzerine tek bir kere uygulama yapıyorum. Bu şekilde arada ne kadar temizlik ve dolayısıyla renk farkı olduğu anlaşılıyor.

LR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Türkiye’ye ilk geldiğinde çektiğim videoyu size atıyorum kendi gözlerinizle görün.

 

Detaylı bilgi ve sipariş için bana ulaşabilirsiniz. e-posta: cakicievrim@gmail.comLR Zeitgard Yüz Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır” için 2 yorum

 • 12 Kasım 2018 tarihinde, saat 16:32
  Permalink

  gerçekten etkili mi.

  Yanıtla
 • 15 Kasım 2018 tarihinde, saat 10:36
  Permalink

  Bende kullanıyorum harika bir ürün.
  Tek seferde bile mükemmel sonuç veriyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest