LR Kırışıklık Giderici Cihaz Nasıl Kullanılır ? / LR Yüz Ütüleme Cihazı
 

Biz Kadınların en büyük sorunu diyemeyeceğim 🙂 LR kırışıklık giderici cihaz kullanmayan Kadınların en büyük sorunu  cilt kırışıklıkları..Güzellik salonlarında farklı uygulamalara çokça para ödeniyor ancka bir süre sonra etkisi geçiyor..Çünkü bu tarz uygulamalar sizi tekrar farklı uygulamalar yapmaya ve tabii ki daha çok para harcamaya yönlendiriyor..

Tarihin her döneminde Kadınlar güzelliklerine önem vermiş, cilt kırışıklıkları için türlü uygulamalar denemiştir. Öncelikle kırışıklıklar oluşmadan genç yaşlarda cildin yapısına uygun kremler kullanmak, cildi asla nemsiz bırakmamak mühim..Ancak cilt çizgileri ve kırışıklıklar oluştuktan sonrada komplike bir bakım ile cilt yapımızı güçlendirebiliriz. LR Kırışıklık Giderici Cihaz.. 

LR  Kırışıklık Giderici cihaz tamda ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere tasarlandı..Evde kendi antiage bakımımızı hem daha ekonomik hem daha kalıcı bir şekilde yapabilmemiz için. 35 yıllık Alman firması LR Health Beauty kalitesi ile.. LR Zeitgard Kırışıklık Giderici Cihaz.. Halk arasında LR Yüz Ütüleme Cihazı olarak biliniyor ancak doğru olan LR Zeitgard Kırışıklık Giderici Cihaz.. Sıcak ve soğuk şoklama ile LR güzelliğe yeni bir boyut kazandırdı. Kullandığımız kırışıklık giderici kremler yada manuel uygulamalar cildin üst tabakasını kapsıyor. Oysa sonsuz  ve kalıcı güzellik elde etmek için cildin en alt tabakası olan dermis’e kolajen ve elastin bakımı uygulamak gerekir. Bu şekilde cildin en alt katmanlarına LR Kırışıklık Giderici Cihaz ile bakım yapmak mümkün. Hemde kendiniz ev ortamında..Kolajen ve Elastin maddeleri cilde esneklik kazandırır bu yüzden dermis tabakasına bu bakımın yapılması gerekli..

LR Kırışıklık Giderici Cihaz Nasıl Kullanılır ? siz en doğru ve en açık şekilde anlatacağım..

Cihazınız geldiğinde öncelikle 16 saat şarzda tutun..Cihaz şarz makinesi, göz çevresi ve yüz olmak üzere iki adet krem ile birlikte gelecek.

Aşağıda gördüğünüz foto bizzat benim yaptığım uygulama.Hemde tek seans..Düzenli olarak 1 ay günde bir defa kullanıp iyi derecede bir görüntü elde ettikten sonra cildinizin durumuna göre haftada 3 kere kullanmanız kalıcı antiage bakımı için yeterli olacaktır. Elbette yanında günlük bakımında kırışıklık giderici krem kullanmak daha bütün bir sonuç çıkaracaktır.

LR Yüz Ütüleme Cihazı
LR Kırışıklık Giderici Cihaz Nasıl Kullanılır ?

 

LR Kırışıklık Giderici Cihaz Nasıl Kullanılır ? Makineyi alın önce kısa basın sonra uzun basın sıcak titreşim çalışacak. Göz çevresi kremini sürün ve elmacık kemiğinden burun kemiğine doğru dairesel hareketlerle uygulama yapın. Göz çevresi için sıcak uygulama sadece 20 sn yeterli. Sonra yine önce kısa sonra uzun basıp soğuk titreşime alın ve makine kendisi kapanana kadar aynı şekilde dairesel hareketlerle uygulayın. Sonra diğer göze aynı şekilde uygulama yapın. Cihaz 42 dereceye kadar ısınır ve 5 dereceye kadar soğur..

Komple cilt kremi ile yüzünüzün geri kalan bölümüne uygulayın ..

Cildin en alt katmanlarına ulaşan LR Kırışıklık Giderici Cihaz ile hem ekonomik hem daha kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kırışıklık ve çizgilerden kurtulmak için dışarıda satılan şok uygulamalar değil, günlük azda olsa etkili antiage bakımı yapılması şart.

LR Kırışıklık Giderici Cihaz sahibi olmak ve üye indirimi ile almak için bana ulaşabilirsiniz. E-posta adresim cakicievrim@gmail.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest