LR Health Beauty Üyeliği ile Kazanç / LR İş Fırsatı

 

Son yıllarda sosyal medya da çokça görüyorsunuz LR Health Beauty iş fırsatını ..Bende bildiğiniz gibi 4 yıldır LR iş fırsatını değerlendiriyorum ve Gümüş Organizasyon Lideriyim.

Kimisi belkide çok bıktı sosyal medya da yoğun LR Üyeliği postlarından, kimisi çoktan aramıza katıldı.

Peki nedir bu LR üyeliği ? LR iş fırsatı ? LR’a üye olursam bana ne faydası var ?

 

LR Health Beauty Üyeliği

Öncelikle şunu söylemeliyim ki, bu işte en büyük kazançlı sizsiniz. Siz fırsatı değerlendirmezseniz başka birileri çıkıp o fırsatı değerlendiriyor, birileri de arkasından bakakalıyor.

LR üyesi oldunuz. İsterseniz hiç bir iş, ciro, satış yapmak zorunda değilsiniz. Sadece kendi ihtiyaçlarınızı istediğiniz zamanlarda indirimli olarak alabilirsiniz. İster iki ayda bir, ister ayda bir ..bu tamamen size kalmış..

Ama eğer LR iş fırsatını değerlendirmek isterseniz o zaman yine sizin için çok faydaları var. Gelin beraber bir göz atalım .

LR iş fırsatını değerlendirirseniz hayatta bir B planınız olur. Belki çalıştığınız işten memnun değilsiniz, belki de ev hanımı olmaktan.. Her ikisi içinde çözüm olabilir size. Önemli olan LR işini ciddiye almanız ve ona ciddi bir iş olarak yaklaşmanız.

LR iş fırsatını değerlendirirseniz sizin ek geliriniz olur.

LR iş fırsatını değerlendirirseniz sizin aylık 5 haneli primler kazanma şansınız olur. Emin olun hiç bir işte kazanamayacağınız kadar para kazanabilirsiniz. Kendi deneyimlerimden biliyorum..:) Ben yakından takip edenlerde bilir.

LR iş fırsatını değerlendirirseniz sizin  Mercedes araç kullanma hakkınız olur. Zira kendimde LR’dan hak etmiş oldum Mercedes C 200 araç kullanıyorum.

LR iş fırsatını değerlendirirseniz sizin özgür ve bağımsız çalışma şansınız olur. Kendi iş programınızı kendinize göre yaparsınız. Özgür olursunuz..İstediğiniz saatlerde işinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz zamanlarda seyahat edebilirsiniz benim gibi ..

LR iş fırsatını değerlendirdiğinizde kendi işinizin patronu olursunuz. Made in Germany etiketli ürünler hazır, Lojistik hazır, İş sistemi hazır, Kazanç planı hazır. Size sadece işinizi pazarlamak ve para kazanmak kalır. Kendinize hangi işi kurarsanız kurun pazarlama olmazsa olmaz öyle değil mi ?

LR iş fırsatı aynı zamanda iyi bir kişisel gelişim aracıdır. Tamamen insanlarla yapılan bu işte büyük bir çevre edinebilirsiniz.

Yani hep size fayda..

LR üyeliği ve iş  koçluğu  için  evrim@evrimcakici.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

LR Health Beauty
LR Health Beauty / Gümüş Organizasyon Lideri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest