LR Aloe Vera Nemlendirici Krem
 

 

LR Aloe Vera Nemlendirici Krem her cilt tipine uygun bir nemlendirici. Aloe Vera özlü nemlendirici  kremler cildimiz için kullanabileceğimiz en etkili bitkilerden biri. En iyi nemlendirici krem 

Peki neden LR Aloe Vera Nemlendiri Kremi tercih etmelisiniz ?

” Cildim çok kuru ”  Şöyle hem cildime uygun hem doğal özlü hem kaliteli hem ekonomik bir nemlendirici krem kullanayım diyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz. Bilinçli ürün kullanmak daha iyidir her zaman. Öncelikle biraz Aloe Vera hakkında bilgi vermek istiyorum size..Aloe Vera bitkisi tarihin çok eski çağlarından beri tedavi edici , yara iyileştirici olarak kullanılıyor..

Günümüzde de insan cildine iyileştirici katkılarından dolayı oldukça popüler. Sosyal medya da ve arama motorlarında oldukça sık olarak evde yetiştirilen Aloe Vera bitkilerini ve maska tariflerini görüyoruz. Bende tam burada bir kaç önemli noktanın altını çizmek istiyorum..
Dünya’da ortalama 400 çeşit Aloe Vera bitkisi var ve hepsi insan cildine faydalı değil.Çeşitleri farklı farklı. Üstelik Aloe Vera yaprağı değil sadece içindeki jeli kullanılması gerekiyor. Hiç unutmuyorum bir gün televizyonda ünlü bir bitki uzmanı bayan evde yetiştirilen herhangi bir Aloe Vera bitkisi ile kabuğu, jeli hepsi karışık maska tarifi vermişti. Aloe Vera bitkisinin yaprağında Aloin isimli doğal bir kimyasal var. Bizim istediğimiz faydaları sağlayan kısmı içindeki jel kısmı.

LR Aloe Vera Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır ?
LR Aloe Vera Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar ?

 

LR , bir kaç farklı ülkede özel olarak yetiştirilen Aloe Vera bitkisinin sadece içindeki jeli kullanarak üretim yapıyor. Bizzat kendim 2015 yılının Mayıs ayında Almanya / Ahlen’de bulunan fabrikayı şirketin daveti ile ziyaret ettim. Avrupa’nın en büyük Laboratuvar çalışmalarına sahip..Ayrıca bizzate yerinde görmüş biri olarak söylüyorum, Almanların iş disiplini, titizliği ve kaliteye verdiği önem muazzam.. Bu yüzden ben gönül rahatlığı ile tüm çevreme 4,5 yıldır  LR ürünlerini kullandırıyorum..

Neden LR Aloe Vera Nemlendiri Krem tercih etmelisiniz ?

Her cilt tipine uygundur. Yüz, Boyun ve Dekolte bölgesinde kullanılır. Ancak yoğun nemlendirici özelliği var ben 4,5 yıl içinde yüzlerce kullanan insanla tanıştım ve kesinlikle kuru ciltler için en uygun nemlendirici krem. 

Makyaj altı olarak kullanabilirsiniz.

Made in Germany. Almanya’ya üretiliyor. Dermatest  ve Avrupa’da çok zor alınan çok geçerli  Fresenıus Instıtut sertifikalarına sahip.. Ayrıca Dünya’da çok saygın ve pahalı markaların üyesi olabildiği VKE Kozmetik Derneğine üye tek Network firmasıdır..

İçeriğinde % 50 Aloe Vera Jeli, zeytin özü ve üzüm çekirdeği yağı var..Cildin nem dengesini korur.. Aloe Vera’nın getirdiği yoğun nemlendirici, ışıl ışıl bir cilt .

Her cilt tipine uygun ancak ben kişisel olarak çok yağlı ciltlere önermiyorum. Çok yoğun nemlendirici özelliğe sahip çünkü..Cildinize uygun kaliteli bir nemlendirici krem kullanmak cildinizin yaşlanma etkilerini yavaşlatır.

Gece boyunca cildinizin bakımına devam etmek, daha komplike sonuç almak için LR Aloe Vera nemlendirici Gece Kremini de tercih etmeyi unutmayın..

 

LR Aloe Vera Nemlendirici Krem Ne İşe Yarar ?
LR Aloe Vera Nemlendirici Göz Kremi

Ben 4. yılımı bitirdim 5. yılımdayım LR ailesinde ve Elit liderim. Çok fazla deneyim sahibiyim ürün kullanımı açısından ..Önemli olan cildinize uygun en doğru ürünü istikrarlı bir şekilde kullanmak.

Ürünü sipariş etmek ve indirimli üye fiyatı ile almak isterseniz bana cakicievrim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.LR Aloe Vera Nemlendirici Krem” için 2 yorum

 • 10 Kasım 2018 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Bir Lr iş ortağı ve ürün kullanıcısı olarak
  Oldukça menmuniyet aldığım bir ürün
  Özellikle gerçekten kuru cildin yenilenmesini desteklediği gibi
  Aynı zamanda ihtiyacı olan nemi veriyor
  Tavsiye edilir

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest