Kerimcan Durmaz Skandal Video Açıklamaları

Güne Kerimcan Durmaz’ın skandal videosu ile uyandık.. Gözümü sabah 06:00’da bir açtım sosyal medya sallanmış.. Ünlüler olay hakkında bir sürü değerlendirme yapmış.. Ben uyurken gece neler olmuş neler. Kerimcan Durmaz’ın uçakta uygunsuz içerikli bir video paylaştığı iddia ediliyor..Bir çok kanaldan aşartırdım. Kerimcan Durmaz’ın kendi hesabına da baktım..

Kendisine gelen spam videoyu avukatına gönderirken , yanlışlıkla story’de paylaştığını söylüyor ..Yanlışlıkla paylaşıldığına ben inanmak istiyorum açıkçası çünkü aksi çok korkunç.. Takipçilerin çoğu videonun Kerimcan Durmaz’a ait olduğunu savunuyor .. Videoyu filan izlemedim ben ..İzlemediğim için de gayet mutluyum :)) Ama izleyen çok takipçinin yaptıkları yorumlar olay :))) Burada o yorumlardan söz edemem .. sosyal medyada görüntülerde kol ve tişörtten tanıdıklarını iddia ediyorlar. İnsanlar doğal olarak çok tepkili. Hatta  ceza alması gerektiğini savunanlar var..Şimdi bir çok ünlü de Kerimcan hakkında olumsuz paylaşımlar yapıyorlar.. Kimsenin özel hayatını sorgulamak yargılamak doğru değil..Kimseye düşmez..Ancak böyle bir olay sosyal medya da insanların tepkisini çekti elbette..Eminim Kerimcan’da çok üzülmüştür. Yoruma filan kapatmış zaten..Ben özellikle ailesi adına çok üzüldüm..

Kerimcan Durmaz kendi instagram hesabından olayla ilgili açıklamalar yapıp takipçilerinden özür diledi. Ve olay hakkında yasal yollara başvuracağını söylüyor.. Kendisine geçmiş olsun ..

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest