Hercai Dizi Reyyan İstanbula Gidiyor

 

Evet tamda beklediğimiz gibi Hercai Dizisinden yeni fragman geldi..Reyyan İstanbula gidiyor , her şeyi tüm acıları geride bırakmak istercesine ..Hercai Dizi ile ilgili yazdığım diğer yazılarda da söylemiştim..Reyyan gidecek diye..Miran , Azat ile evlenmesine engel olmaya çalıştığı gibi  diğer yandan da Handan , Cihan ve Yaren’de boş durmuyor habire Reyyan’ın başına çorap örmeye çalışıyorlar. Yayınlanan yeni fragmanda Reyyan nereye gidiyor diye tüm izleyiciler merak içinde..Reyyan önce konakta ailesiyle kalmaya çalıştı ama olaylar daha da büyüyecek belli ..Hem Nasuh Şadoğlu Reyyan’ı kabul etmediği  sürece o konakta huzur bulamaz.

Reyyan’ın Anne ve Babasının kızlarını alıp uzaklaşma çabaları maalesef sonuç vermiyor. Nasuh Şadoğlu oğlunu hiç bir yere bırakmıyor…Töreler, geleneklerin gölgelerinde geçen hayatlar..Hazar Şadoğlu kendi kanından olmasa da Reyyan’ı öz kızı gibi seviyor, korumaya çalışıyor ve onun için çok üzülüyor..Hercai Dizi 7. bölümde Azat’ın Babası Cihan oğluna destek olmak için yalandan bile olsa güzel bir konuşma yaptı. Bugüne kadar öne çıkma şansı bulamamış , istekleri örselenmiş Azat inandı babasına , büyük bir güven ve güç hissetti. Ancak aynı gece Cihan ve Zehra , Azat ile plan yapıp Reyyan’ı salıncağa gönderdiler..Bunu Konakta tesadüfen duyan Azat’ın bir kez daha bu sefer onarılması çok güç bir şekilde ailesine olan güveni yıkıldı.. Sarsılmak filan az kalır düpedüze yıkıldı..Azat , Reyyan ile evlenmek istedi ve Reyyan kabul etti aslında. Ama iki şartı vardı.. Biri bence evlenseler bile kendisine yaklaşmasına izin vermeyecek ..

Deliye dönen Miran ve diğerleri Reyyan’a yine rahat vermiyor ve Reyyan İstanbula gidiyor ..Peki Reyyan İstanbula gittiğinde Miran’da peşinden gidip orada azda olsa rahat ederler mi ? Reyyan , Azat’ın Gönül ile evli olduğunu öğrendiğinden Azat’a yaklaşmaz bence. Reyyan hem gururlu hem çok iyi bir kız ..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest