Hercai Dizi Reyyan Hamile Kalacak mı / Reyyan Hamile mi

 

 

Büyük bir izleyici kitlesini sürüklüyor Hercai dizisi. İlişkilerin oldukça karmaşık olduğu , törelerin işlendiği dizi de şu anda en çok merak konusu Reyyan Hamile mi kalacak ?

Reyyan ile intikam uğruna sahte evlilik yapıp intikam almaya çalışan Miran Reyyan’a iyice gönlünü kaptırdı. Reyyan ile Miran arasında büyük bir Aşk olacak bence.. İmkansız Aşk , zorluklarla dolu mücadele ile dolu bir Aşk hikayesi bence bizi bekliyor. Peki Reyyan Hamile mi ?

Bazı klasik Türk dizilerine baktığımızda Reyyan hamile kalır , Miran ile zorunlu evlilik devam eder..Bebek doğunca Reyyan’ın  aslında Şadoğullarının öz kızı olmadığı anlaşılır ve Büyük Hanım kabul eder.. Bu şekilde ilerlemesi biraz zor bence.

Çünkü senaristler şaşırtmaya ters köşe yapmaya devam edecek bence..Reyyan Azat ile evlenip , Miran’dan olacak bebeği kabul etmesi daha muhtemel bence..Ancak büyük bir izleyici kitlesi Azat ile Reyyan’ın evlenmesine karşı. Hatta diziyi bırakırız diyenler var sosyal medya da.. Reyyan hamile olduğunda mutlaka biriyle evliliğe devam etmek durumunda kalacak. Bu arada tek gece ile nasıl hamile kalacak diye düşünen izleyiciler de var. Bu bir dizi olmakla beraber elbette tek geceyle de hamile kalınabilir. Allah’ın işi bu olur mu olur ?

Reyyan , Hazar ve ve Zehra Şadoğlunun büyük kızı. Alımlı, güzel ve sevi dolu. Ancak dedesi Nasuh Şadoğlu Reyyan’ı bir türlü kabullenemiyor, sevemiyor..

Reyyan kimden hamile, tabii ki Miran’dan..

İki büyük aile, iki güçlü aile..Mardin Midyatın binlerce yıllık geçmişi, töreleri ile birlikte yaşanan derin bir hikaye.. Reyyan kuma olarak götürüldü. Peki buna boyun eğecek mi ? Yoksa Hikaye İstanbulda mı devam edecek ?

Reyyan’ın Hamile olduğu duyulduğunda iki büyük aile arasında bakalım neler olacak ?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest