Hercai Dizi Azat ile Reyyan Evlenecek mi

 

Hercai Dizi Yeni bölüm fragman yayınlandı.. Fragman da Azat ile Reyyan Evlenecek mi ? sorusunun cevabı evet olarak gözüküyor..Azat Reyyan‘ı konağa getiriyor , yaralı Reyyan’a sahip çıkıyor. Mert bir adam Azat..Zaten hep seviyordu Reyyan’ı..Reyyan ile evleneceğini herkese haykıran Azat’ı Miran duyuyor ve sinirden deliye dönüyor..

Miran aldığı intikamdan yaptıklarından pişman , Reyyan’a deli gibi Aşık..Ondan vazgeçmek istemeyecek asla..Olaylar büyüyecek.. Azat ile Reyyan evlenecek mi ? 

Miran buna izin verir mi ? Azat ile Reyyan evlense de Miran onların peşini bırakmaz. Azat Reyyan’ı , Gönülde Miranı tutkuyla deli gibi istiyor..Herkesin peşinde olduğu kişi farklı olduğu için değişik şekillerde iş birlikleri de dizide karşımıza çıkıyor. Gönül aile gelenekleri için evli olduğu kocası Miran’ın bir ün kendisini sevebilme ihtimalini seviyor 🙂Hercai Dizisinin  gerçek hikayesinde yani kitabında Azat ile Reyyan’ın evliliğinden söz edilmiyor ama tabii dizi birebir kitap ile aynı gidemez. Arada farklı senaryolar olacaktır mutlaka. Kitaptan uyarlanan başka dizilerde de gördüğümüz gibi. Azat’ın Reyyan ile evlenmek istediği su götürmez bir gerçek. Ancak Reyyan Azat’ı sevmiyor..

Bugün 7.  bölümde tam Reyyan ile Miran biraz yakınlaşmaya başlamışken   Reyyan , Miran’ın Gönülle nikahlı olduğunu öğrendi..Dünya bir kere daha Reyyan’ın başına yıkıldı. Handan , salıncakta Reyyan’ı Miran’a yolladı ama bu sefer de Reyyan gitmiyor  ” Azat ile evleneceğim ” diyor.. Miran deliye döndü..Ben bitti demeden bitmez diyor ama Miran engel olamayacak gibi ..Handan ve Cihan bir yandan Nasuh Şadoğlu bir yandan  konakta Reyyan’a rahat vermeyecek ve dizi böyle ilerleyecek ..Miran ve Reyyan’ın imkansız aşkı bizi oradan oraya sürükleyecek ..

Azat Şadoğlu gerçek adı Tansu Taşanlar . 1984 Ankara doğumlu. Tiyatrocu ve daha önce de bir çok ünlü dizide rol almış bir oyuncu. Cihan ve Handan’ın oğlu Azat Şadoğlu ..Aile içinde pasif kalmış bir karakter. hep kendisine söylenenleri yapmış, aile kurallarına bağlı biri.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest