Hakkımda

 

2006 yılında çok iyi bir maaş ve sosyal imkânlarla çalıştığım bankadan evden bağımsız çalışmak üzere istifa ettim . O dönemlerde internetten iş yapılabileceğine kimse inanmıyordu. Bankada arkadaşlarım, ailem, eşim herkes karşı çıkmıştı ama ben kafaya koymuş ve istifa etmiştim. 🔮O dönemden bugüne free işlerde oldukça büyük deneyimler edindim . Sanal dükkan açtım yıllarca internette ürün sattım. O zamanlar buralar dutluktu diyebilirim. Hep spesifik ürünler sattım ve çok güzel paralar kazandım çok şükür. .İkizlerim 18 aylıkken KOSGEB Girişimci Hibe Desteği kursuna katıldım. 1,5 ay haftada 3 gün İstanbul Kültür Üniversitesinde kursa devam ettim.  Başarı ile bitirdim, 35 sayfa online alışveriş sitesi projesi hazırladım.  Projem kabul edildi ve kendi online satış sitemi açtım. 2 yıl işletip kapattım. .Tüm bu süreçte çoğunuzun bildiği gibi prematüre doğan ikizlerim, evde devam eden ve günde saatler yapılması gereken fizik tedavi. Çünkü yürüyebilmeleri için fizik tedavi şarttı. Geceleri yeri geldi uyumadım, tv seyretmedim hem Anne olarak hem Girişimci olarak yoluma devam ettim Allah’ın izniyle..

2010 yılı gibi Facebook’ta Prematüre Annelerini bir araya toplamak amacıyla bir grup açtım. Hala devam eden bu grpta bugün bu yazıyı yazarken 6,600 Prematüre Annesiyiz. Yıllarca birbirimize destek olduk ve olmaya devam ediyoruz.  Blogger olarak yoluma devam ettim.  Türkiye ‘de ilk ve tek olan www.prematureanneleriyiz.com sitesini kurdum . ( daha önce domain adı prematureanneleri.com ) olarak geçiyordu.. Binlerce Anneye destek olmaya ve motive etmeye  devam ediyorum. Bunlarla birlikte Bloglarımda zaman zaman uygun olan markalarla free reklam işleri de yaptım.

Bu arada 28. Haftada prematüre doğan ikizlerimin yaşadığı ciddi sağlık sorunları, sayısız ameliyatlar , evde bilhassa benim yaptırdığım yıllarca süren fizik tedaviler. Maddi manevi sorunlar..Hayat bir mücadele. Oturup ağlamak yerine ayağa kalkıp mücadele etmeyi tercih ettim.

İkizler 4,5 yaşına geldiklerinde bir Alman firması olan LR Health Beauty ile tanıştım ve Hayatımız daha da olumlu yönde gelişti. Türkiye genelinde çok büyük bir ekip ve pazarlama ağı  kurdum. .Sosyal medyada tanınan biri olmuş olmanında avantajı ile kısa zamanda yüzlerce insana ulaştım. Hem maddi hem manevi önemli kazançlar elde ettim ..Çocukların doğumundan sonra uyguladığım Bilinçaltı Programlama, NLP gibi teknikler çok işe yarıyordu tabii önce Allah’ın izni ve dualarla..

Hayatımın tüm iniş çıkış en zor dönemlerinde önce Allah’a sığınarak sonra yaratıcı imgeleme , bilinçaltı programlama , hedef oluşturup hedefe ulaşmak gibi bir çok teknikler uyguladım. .Sayısız kitaplar okudum , videolar izledim ve Koçluk görüşmeleri aldım. .Hepsi yolumu aydınlattı ve hedeflerime ulaştım çok şükür. . Çocuklarımın sağlığından tutunda maddi imkanlara kazanımlara  kadar. Yolculuğum elbette devam ediyor .Son 15 yıldır kendi uyguladığım öğrendiğim teknikler , uzun zamandır aldığım profesyonel  eğitimlerle ve deneyimlerimle bir hayali bir hedefi olan insanlara rehber olmaya  niyet ettim .

Bir hedef oluşturmak, bir hayaline ulaşmak, içsel motivasyonu sağlamak gibi konularda uzman biri olarak zihin gücümüz ile birlikte çok verimli çalışmalar yapmaya niyet ettim .
Kariyer yolculuğumda tüm yaptığım işlerde olduğu gibi binlerce insana ulaşabilmek dileği ile ..

Bunlarla birlikte Prematüre Anneleri için bireysel olarak kendi çapımda fark yaratmaya ve üretmeye çalışmış bir Anne olarak Prematüre Annelerine de özel Koç’luk yapıyorum..

Evrim Çakıcı / Profesyonel Motivasyon Koçu .

Pin It on Pinterest