Hakkımda

Hakkımda

 

1980 doğumlu ..

Yüksek öğrenimli, araştırmacı ruhlu, sürekli öğrenme , yenilenme ve tekamül halinde..Seyahat tutkunu..

Eski bir Bankacı, Girişimci, Blogger, Gezgin, Networker, Profesyonel  Motivasyon Koçu, İkiz Prematüre Annesi… Yeni ülkeler görmeyi, farklı kültür ve insanları tanımayı çok seviyor..Dünya ve insanlık tarihini inceliyor..

İnternet aleminde tüm macerası  Bankadan istifa edip sanal bir dükkan açarak boks malzemeleri, buz pateni vb satmakla başladı.. 2006, 2011 yılları arasında.. Daha buralar dutluktu..2011 yılında KOSGEB girişimci desteği programı ile 1,5 ay süren bir eğitime katıldı. Proje hazırladı ve Kuruldan onay aldı.  Kendi online alışveriş sitesini 35.000 tl hibe desteği alarak açtı..Çok çalıştı, hem de ikiz prematüre bebeklerle. Evde her gün devam eden yoğun fizik tedavi ve sayısız ameliyatlar eşliğinde.. 2 yıl sonra bu deneyim sonlandı..

Türkiye’de ilk ve tek www.prematureanneleriyiz.com  blogunu kurdu ve tüm deneyimini diğer Annelerle  paylaşmaya başladı. ( o sıralarda blog ismi farklıydı )

Çok güzel insanlar tanıdı, erken doğum yapan Annelere rehberlik etmeye çalıştı. Binlerce Annenin yüreğine dokundu, kendilerini yalnız hissetmeden bu deneyimi kabul etmelerine aracı oldu..

2014 yılında Alman firması LR Health Beauty ile tanıştı.. Prematüre Anneleri ve İkiz Annelerini  evden bağımsız çalışabilecekleri iş fırsatı ile tanıştırdı. Çok para kazandı, kazandırdı, işinde çok ilerledi, aradığı başarıyı çoktan yakalamıştı.. Bu arada www.evrimcakici.com.tr adresinde Kadın&Yaşam ve Seyahat alanında yazmaya başladı. Eşi ve çocuklarıyla tüm seyahatler, girişimcilik deneyimleri vb..

Sene 2017.. Her masum İstanbullu gibi  Ege’de sakin bir kasabada yaşayabilme hayali kurdu. Eşi, çocuklarıyla tası tarağı topladı Fethiye’ye yerleşti. Bu macera sadece 1 yıl sürdü. Bu kadar aktif ve hareketli bir insanın sakin bir ilçede yaşaması mümkün değildi.

Sene 2018 ..İstanbul’da yeni bir hayat, yeni bir ev, yeni proje ve planlar.. Özgeçmişine birde sertifikalı Yaşam Koçluğunu ekledi..Uzmanlık ve ilgi alanı motivasyon ve başarı . Hedef odaklı çalışmaları, zihin gücü, yaratıcı imgeleme, spiritüel çalışmaları, duanın gücü ile hayalleri hedefleri olan insanlara rehberlik etmeye çalışıyor..Deneyimler tamamen kişiye özeldir ve kendi deneyimleri ile geçtiği yollardan geçenlere el uzatmak niyetinde ..Varoluşun amacını arıyor..

Bu blog kendisini sürekli yenileyen, geliştiren bir Annenin sizlerle birlikte öğrenme yolculuğudur..Bana, okuyanlara, bütüne ve herkese faydalı olması niyeti ile..

 

Pin It on Pinterest