LR nedir?

IMG_5226

Artık sosyal medya’da LR Health Beauty iş fırsatını ve Almanya’da üretilen kaliteli sağlık ve güzellik ürünlerini sık sık görüyorsunuz. Eminim bu yazıyı okuyan bir çok kişiye LR işi veya ürünleri mutlaka önerilmiştir.

” LR size sunulmuş bir iş fırsatıdır, değerlendirip değerlendirmemek size kalmıştır ” 

Bende tam 2 yıl önce tanıştım LR Health Beauty ile ve bu harika iş fırsatını ilk günden beri değerlendiriyorum. Beni takip edenler zaten biliyor LR’da Elit Lider olduğumu. Kaliteli sağlık ve güzellik ürünlerini hem kullanıyor hem öneriyor hemde bu harika iş fırsatını anlatarak hiç bir işte kazanılamayacak kadar para kazanıyorum.

Bu yazıyı okurken bazı noktalar size inandırıcı gelmeyebilir ama düşünün bir firma ürünleri üretiyor ve direkt size yolluyor. Arada reklam, ana toptancı, ara depo vb. maliyetler yok. Siz kullanıyor ve öneriyorsunuz. Ürünleri ortalama % 40 indirim ile sipariş ediyorsunuz ve depodan size geliyor. Aradaki olası tüm maliyetleri siz prim olarak hak ediyorsunuz ? Çok mu zor sizce ? Hayır değil..

Sonuçta herkes bir şekilde diş macunu, parfüm, krem, şampuan, ağrı kesici kremler, cilt bakım ve anti-aging gibi ürünleri bir yerlerden alıyor. Başka mağazalardan alacağımıza kendi LR shopumuzdan alarak ve önererek para kazanıyoruz. Farklı mağazalarda indirim olduğunda yada beğendiğimiz sevdiğimiz ürünleri çevremize mutlaka anlatırız. ” Ayy şu marka tencere çok güzel, bu marka telefon çok iyi foto çekiyor ” gibi önermeler yaparak ağızdan ağıza pazarlama yapmış oluruz.

İşte Network Marketing bu ! 

Dünya’da en etkili pazarlama yolu ağızdan ağıza yapılan pazarlamadır. Yapılan araştırmalar göre alıcılar çevrelerinden gelen önerileri % 84 dikkate alıyor.

Ülkemizde ” Katalog işi ” anlayışı maalesef çok yaygın. Oysa Amerika’da Network Marketing Üniversitelerde okutuluyor. Zaten Amerika’dan yayılmış Dünya’ya. Avrupa’da bir çok ebeveyn serbest ve özgür çalışma fırsatı sunduğu için Network Marketing ile para kazanıyor. Bizim Ülkemizde diğer firmalar prim konusunda maalasef çok adil değil. Genellikle belli kotalar karşılığı sembolik bir prim ve ufak tefek tencere, tava, parfüm gibi hediyeler veriliyor. Oysa LR’da ve genel olarak Network Marketing ile anlatmak istediğimiz kesinlikle bu değil. Network Marketing demek Ağ Pazarlama demektir. Yani kapı kapı gezip katalog ile satış yapmak demek değildir. Kendi Network ağınızı kurmak demektir. Bu ağda sadece kendisine ve ailesine ürün alanlarda olabilir. Yada bu harika iş fırsatını değerlendirenler.

LR’da ekibinizle yani kuracağınız Network ağınızla çok ulaşılabilir cirolarda araç kalifikasyonları mevcut. Opel Corsa veya Clio, sonra unvan sırasına göre Mercedes A , C ve E serileri ve sonra Prosche. LR Türkiye’de son 2 yıldır o kadar hızla büyüyor ki avuç avuç araç anahtarı dağıtılıyor.

Ama Araba senin mi oluyor ” diyenleri duyar gibiyim. Hak ettiğiniz sıfır km araçlar size tahsis ediliyor. LR’da olduğunuz sürece kullanım hakkı sizin. Araçlar filo firmasından kiralanıyor. Kasko, Bakım vb. tüm giderler şirket tarafından karşılanıyor. Siz sadece benzin koyup kullanıyorsunuz. ” Sabah ofise gel, neredesin, ne zaman işini yapıyorsun ” gibi sorular yok. LR işinizi özgürce ve istediğiniz yerden yapabilirsiniz.

Ben 2014 Eylül ayında LR işime başladım ve 2014 Aralıkta ilk kez araç kalifikasyonunu yaptım. 2015 Mayıs ayından beri LR Opel Corsa kullanıyordum ancak LR Gümüş Organizasyon Lideri olduğum için 2016 Ağustos ayından beri Mercedes C 200 kullanıyorum. Hem kendime ait özel bir arabam var hemde üzerine para kazanıyorum. Üstelik istediğim yerde istediğim saatlerde özgürce çalışıyorum.

Benim LR’a  Evet dememin en önemli sebebi ürünlerin Almanya’da üretiliyor olması ve şirketinde köklü bir Alman şirketi olması. Dünya üzerinde herkes Almanlarla iş yapmak ister. Kaliteye ve sözlerine ne kadar sadık olduklarını tüm Dünya bilir. Öz hakiki Alman firması LR Health Beauty iki büyük yatırım fonu tarafından yönetilmektedir. Yani şahıslara ait değildir. Haklarınız ve hak edişler konusunda güven ile çalışılabilecek bir firma.

 

IMG_5226

Birde en güzeli sevdiklerinize Miras bırakma hakkınız olması. Gelirinizi ailenize miras bırakabiliyorsunuz. LR iş fırsatını 2 yıldır değerlendiriyorum. Çok güzel kazanımlarım oldu. Aylık sürekli artan gelir, Mercedes C200 araç, Yurt içi ve Yurt dışı eğitimler tatiller vb. ama en güzel çocuklarıma miras bırakma hakkını almış olmak. Hemde 2 yıl gibi kısa bir zamanda. Ülkemizde hızla büyüyen bir firmadan pay aldık kendimize. ” iş ortağıyız ”.

LR’da üye, müşteri veya temsilci değilsiniz. Bizler hepimiz LR Health Beauty Bağımsız İş Ortağıyız. İş ortağı demek aynı çıkar ve amaçlar doğrultusunda çalışan kişiler demektir.

14980610_1154497371252104_2509994614910970339_n

 

LR’da zorlama yok, baskı yok, ciro yapma zorunluluğu yok. İsteyen kendi ürünlerini % 40 indirimli fiyattan alır isteyen bizim gibi bu harika iş fırsatını değerlendirir. İstemeyen sadece izler 🙂 seçim sizin. Üstelik açık hesap gibi kişileri zor durumda bırakan uygulamalar yok. Kapıda ödeme veya Şirkete ödeme gibi seçenekler mevcut.

” LR size sunulmuş bir iş fırsatıdır, değerlendirip değerlendirmemek size kalmıştır ”

Her ayın 15’i en sevdiğimiz gün. Çünkü prim ödeme günü 🙂 Herkes emeğinin karşılığını nakit olarak alır. Herkes çalışmasına göre. Bazıları için LR bir ek gelir olabilir yada bir B planı. Yada tam zamanlı işiniz olabilir. Seçim yine sizin. Size bağlı. İşten ben LR’da en çok bu özgürlüğü seviyorum. Kurumsal hayattan gelen ve kurumsal hayatın getirdiği zorlukları bilen biri olarak ” Özgürlük ” beni en çok cezbeden şey.

 

yolda-guzel-kizlarin-onunde-5-tomar-para-dusurmek_835511

Birde ” Çevrem yok diyenler ” var .. Bir iş yapıyoruz biz. Bir pazarlama işine girdiğinizi düşünün. Size bir pazarlama doğrudan satış firmasında iş ortaklığı teklif ediliyor. Hayatınızı değiştirme ve hedeflerinize ulaşma fırsatı sunuluyor.  Siz ” ama benim çevrem yok ” diyorsunuz. Artık devir İnternet devri. Devir teknoloji devri. Herkes birbirine İnternet üzerinden ulaşıyor. LR iş ve kaliteli ürünleri ile ilgilenebilecek potansiyel çevreye sanal ortamda evinizin konforunda çok rahat ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi ve hayatınızın iş fırsatı ile tanışmak için bana cakicievrim@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Evrim Çakıcı / LR Health Beauty Gümüş Organizasyon Lideri

” Bir şeyi yapmak için yeterince nedeniniz varsa, onu yapmanın yolunu mutlaka bulursunuz ”

Jim Rohn 

Pin It on Pinterest