Evrim Çakıcı LR İş ve Ürün Sunumu

30 yıllık Alman firması LR Health Beauty ile yüz yılın ticaret modeli Network Marketing iş ve ürün sunumu Evrim Çakıcı .

” Ağ pazarlamacılığı mükemmel değil, yalnızca daha iyi ” Eric Worre

6 Mayıs 2017 tarihinde Sefaköy Radison Blu Otel’de düzenlediğimiz seminerimiz hem eğitici hemde çok eğlenceli geçti. İş ortaklarımdan oluşan özel bir grup ile çok verimli bir motivasyon toplantısı gerçekleştirdik.

Bizi en güzel şekilde ağırlayan, tüm hassasiyetlerimi göz önünde bulunduran Radison Blu Otel’e ve Toplantı/Etkinlik Satış Koordinatörü Yüsra hn’a çok teşekkür ediyorum.Benim için ikramlar ve çay verimli bir toplantı için şart. Kahvaltı tadında karşılama ikramları ve sonrasında yemek molası hem benden hem misafirlerimden tam not aldı. Lezzetli mini sandviçler, kruvasanlar, su börekleri, chessekekler, meyveler, tatlı mini pastalar..Coffe Break tarzı menülerde bir çok işletme tatlıya çok ağırlık veriyor. Radison Blu Otel’de tatlı tuzlu dengeli bir şekildeydi, kimsenin içi bayılmadı 🙂

 

unnamed (2)
Radison Blu Otel Airport
unnamed
Radison Blu Otel Airport

Peki ya çay ? Ben ve müsafirlerim tam bir çay tiryakisiyiz. Tiryakileri çay konusunda memnun etmek zordur. Neyseki Radison Blu Otel bu konuda da çok iyi. Tabii toplantı boyunca miss gibi demleme çayımız hiç eksik olmadı. Sadece çay demlemek değil onu hangi bardakta içtiğinde önemli. Çay dediğin cam bardakta içilir. ” Çay konusunda hassasum 🙂 ” Bir çok otel’de maalsef beyaz porselen bardaklar kullanılıyor, çayı daha porselen fincana dökerken soğuyor ve hiç tadı olmuyor. Radison Blu Otel’in kullandığı cam kupalar tam çay tiryakilerine ve toplantılara göre..

unnamed (16)

Değerli iş ortaklarımızla ekiplerimizde yeni unvan alanları, ve hızlı başlangıç yaparak saat hak edenleri kutladık.

unnamed (14)
LR Health Beauty Hızlı Başlangıç Saat

Kına gecesi tadında geçen seminerimizde el pankartlarında yazan sloganlarımızın fikir annesi, nam-ı diyar Soran Anne Çiğdem Özdemir’e teşekkür ediyorum.

unnamed (3)
Blogger Anneler Radison Blu Otel’de

LR’ın güzel kadınları

unnamed (6)
Evrim Çakıcı ve İş Ortakları

 

unnamed (10)
Toplantı salonumuzun hemen yanıbaşında bulunan bahçede misafirlerimiz keyifli dinlenme molaları verdiler.

Ekibimizin değerli liderlerinden Sevgili Nihal Arslan ile birlikte gerçekleştirdiğimiz LR Ürün Sunumumuz.

unnamed (15)
Radison Blu Otel Airport

Nam-ı Diyar Soran Anne benim canım arkadaşım Çiğdem Özdemir’in LR İş ve Sistem Sunumu çok etkileyiciydi. LR’ın Pazarlama Planını yazan ve LR kurulduğundan beri LR’da olan Sayın Dimitris’in sunumu ile ..

unnamed (24)
Radison Blu Otel Airport

 

unnamed (23)
LR Saat Kardeşliği 🙂

 

Böyle harika bir toplantıyı güçlü ve mutlu kadınlar olarak Ankara Misket havası ile kapattık 🙂 Eğlenceli videolarımızı izlemek için Evrim Çakıcı You Tube kanalıma göz atabilirsiniz. 

Evrim Çakıcı LR İş ve Ürün Sunumu” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest