Evrim Çakıcı Kimdir?

2006 yılında çok iyi bir maaş ve sosyal imkânlarla çalıştığım bankadan evden bağımsız çalışmak üzere istifa ettim . O dönemlerde internetten iş yapılabileceğine kimse inanmıyordu. Bankada arkadaşlarım, ailem, eşim herkes karşı çıkmıştı ama ben kafaya koymuş ve istifa etmiştim. 🔮O dönemden bugüne free işlerde oldukça büyük deneyimler edindim . Sanal dükkan açtım yıllarca internette ürün sattım. .İkizlerim 18 aylıkken KOSGEB Girişimci Hibe Desteği kursuna katıldım. Başarı ile bitirdim projem kabul edildi ve kendi online satış sitemi açtım. 2 yıl işletip kapattım. .

Sonra Blogger olarak yoluma devam ettim. Yine free reklam işleri yaptım. Türkiye ‘de ilk ve tek olan www.prematureanneleriyiz.com sitesini kurdum . Binlerce Anneye destek olmaya çalıştım. .

Bu arada 28. Haftada prematüre doğan ikizlerimin yaşadığı ciddi sağlık sorunları, sayısız ameliyatlar , evde bilhassa benim yaptırdığım yıllarca süren fizik tedaviler. Maddi manevi sorunlar..

İkizler 4,5 yaşına geldiklerinde bir Alman firması olan LR Health Beauty ile tanıştım ve Hayatımız daha da olumlu yönde gelişti. Türkiye genelinde çok büyük bir ekip kurdum. .Sosyal medyada tanınan biri olmuş olmanında Avantajı ile kısa zamanda yüzlerce insana ulaştım. Hem maddi hem manevi önemli kazançlar elde ettim ..

Hayatımın tüm iniş çıkış en zor dönemlerinde önce Allah’a sığınarak sonra yaratıcı imgeleme , bilinçaltı programlama , hedef oluşturup hedefe ulaşmak gibi bir çok teknikler uyguladım. .Sayısız kitaplar okudum , videolar izledim ve Koçluk görüşmeleri aldım. .Hepsi yolumu aydınlattı ve hedeflerime ulaştım çok şükür. . Çocuklarımın sağlığından tutunda maddi imkanlara kadar. Yolculuğum elbette devam ediyor .Son 15 yıldır kendi uyguladığım öğrendiğim teknikler , uzun zamandır aldığım eğitimlerle ve deneyimlerimle bir hayali bir hedefi olan insanlara Rehber olmaya ve niyet ettim .

Bir hedef oluşturmak, bir hayaline ulaşmak, içsel motivasyonu sağlamak gibi konularda uzman biri olarak zihin gücümüz ile birlikte çok verimli çalışmalar yapmaya niyet ettim .
Kariyer yolculuğumda tüm yaptığım işlerde olduğu gibi binlerce insana ulaşabilmek dileği ile ..

Evrim Çakıcı / Profesyonel Motivasyon Koçu .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest