En İyi Yüz Sıkılaştırıcı Krem Hangisi

 

Yüz sıkılaştırma , yüz germe biz Kadınların en çok ilgilendiğimiz konu..Hepimiz daha sıkı daha gerin ve sımsıkı bir yüz için en iyisini arayıp bulmak istiyoruz. En iyi yüz sıkılaştırıcı krem hangisi sorusunun cevabı kişiye göre değişir. Yani  yaşınıza ve cildinize en uygun olanı seçmelisiniz. Ben yüz sıkılaştırıcı krem seçerken etki + kalite + fiyat performansına dikkat ediyorum. Piyasada içeriğindeki etken maddelere göre  çok pahalı ürünlerde var biraz daha uyun fiyatlı olanlarda. Hem cebimizi hem yüzümüzü düşünmek zorundayız 🙂

Ben size 5 yıllık Sağlık ve Güzellik sektöründe edindiğim tecrübelere dayanarak yaş ve cilt tipine göre bir kaç öneride bulunacağım. Yüzlerce hatta binlerce Kadın ile karşılaştım seminerlerimde ve büyük organizasyonlarda..Hepimizin istediği şüphesiz sımsıkı bir cilt..Deneyimler, tecrübeler ve ortaya çıkan müthiş sonuçlara şahit oldum. Herhangi bir işlem yaptırmadan önce cildinize günlük düzenli bakım yaparsanız ve istikrarla devam ederseniz cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini uzun süre koruduğunu sizde fark edebilirsiniz.

Şimdi Yaş ve cilt yapısı yüz sıkılaştırıcı krem tavsiye ederken çok önemli diye yazımın en başında belirtmiştim.Yüz sıkılaştırıcı krem tavsiye. 30’lu yaşlardaysanız ve erken çizgi kırışık belirtileriniz varsa ve genel olarak kuru bir cilde sahipseniz LR Zeitgard Nano Gold gece ve gündüz kremini ısrar ile tavsiye edeceğim size.. İçeriğinde bulunan ipek proteinler ve UVA ışınlarına karşı korur SPF 15 yani 15 faktör güneş koruyucu içerir. Bu demek oluyor ki hem yüz sarkmasını önleyen hemde güneş koruyucu içeriği ile yüz lekelerini önleyen bir krem. Bir taşla iki kuş vurmak tamda böyle bir şey olsa gerek. Veee gelelim en önemli noktaya SYN , COLL maddesi ciltte kolajen oluşumunu teşvik eden önemli bir ayrıntı. Piyasada aynı içeriklere sahip daha yüksek fiyatta ürünler var.

En iyi yüz sıkılaştırıcı krem hangisi

 

Peki 35 yaşından sonra 40’lı yaşlarda dahil karma bir cilde yada biraz kuru bir cilde sahipseniz , mimik çizgileri yok olsun, göz çevresi kırışıklıkları açılsın, ağız, göz ve alın bölgelerinde sıkılaşma olsun istiyorsanız, sürekli güzellik merkezlerine gidiyor yada oralara bütçe ve zaman ayırmak istemiyorsanız benimde yıldızım ve vazgeçilmezim olan LR Zeitgard Serox seti gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. istikrarla kullanın deneyin ben buradayım bu yazının altına da yorum yazabilirsiniz. 4 haftalık düzenli kullanım ile  yapılan testlerde Kadınların % 89’u yüzlerinin sıkılaşmaya başladığını , % 76’sı göz çevresindeki kırışıklıkların hafiflediğini , % 69’u alın ve ağız bölgesindeki kırışıklıkların hafiflediğini belirtiyor..

İçeriğinde biyo-polimer badem proteini cildin pürüzsüzleşmesine büyük oranda katkı sağlar. Ve bir küçük ayrıntı daha içinde dondurularak soğutulmuş hyalüron asidinden oluşan mikro kürecikler var. Cilt ile temas ettiğinde şişerek çizgi ve kırışıklıkları dolduruyor..

 

En iyi yüz sıkılaştırıcı krem tavsiye

 

Peki ya biraz daha orta yaşlar 🙂 40’lı yaşların sonları 50’li yaşlar. Derin çizgiler , kırışıklıklar..Veya cilt iyice sarkmaya başlamışsa..Yaşlanma karşıtı krmelerin en önmeli etken maddesi olan Matrixy içerikli derin çizgi ve kırışıklıkları azaltır..Antioksidatif etki yaratır koruma mekanizmasını düzenler. Kıymetli ve doğal yağlarla cilde yoğun antiage bakımı sağlar. Gece , gündüz ve göz kremi yorgun ve antiage bakıma ihtiyacı olan cildinize harika bir bakım sağlar..

 

Yüz sarkmasına karşı en iyi krem

Yüz sıkılaştırıcı en iyi krem tavsiyelerim yukarıda bahsettiğim gibi. İster benim bahsettiklerim ister başka markalar  kendi cildinize en uygun olanı seçip istikrarlı kullandığınızda gözle görülür bir toparlama elde etmek mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest