Downtown Fethiye Suit Otel, Hostel&Rooms

Downtown Fethiye Hostel & Rooms :  ( Türkiye’nin ilk “pod-bed” tarz tasarım otelidir.)

Downtown Fethiye Suites : ( Fethiye Şehir Merkezinin ilk mutfaklı suit oteli)

Geçtiğimiz hafta Fethiye’de Fethiye şehir merkezinin ilk mutfaklı suit otelinde 2 gece geçirdik. Çocuklarım yanımda değillerdi ancak olsalardı çok rahat ederdik hep birlikte.

Kendimizi adeta evimizde gibi hissettik. Modern tarzda zevkli döşenmiş bir oturma odası ( Koltuk aynı zamanda iki kişilik yatak olabiliyor ) , yemek masası, küçük bir mutfak ( Ocak, tabak, bardak vb var ) banyo ve yatak odasından oluşuyor.

Downtown Fethiye
Downtown Fethiye Suit

Yatak Odasında ütü dahil her şey düşünülmüş.

Downttown Fethiye
Downtown Fethiye Suit Otel

Ailece tatil yaptığınızda evinizde gibi konaklayabilirsiniz. Bizim gibi çocuklu ailelere gönül rahatlığıyla öneriyorum. Civardaki marketlerden alış-veriş yapıp kendiniz yemek pişirebilirsiniz. Yada etrafta bir çok lokanta, cafe vb yerlerden faydalanabilirsiniz. Hepsi ayağınızın altında ve yürüyerek.

Benim deneyimlediğim ve yukarıda anlattığım bölüm Suit Otel kısmı ancak birde çok ilgimi çeken ve yurt dışında yaygın olan bir model daha var. ” Hostel ” yani türkçe tabiri ile Yatakhane usulü konaklama.  Öğrenciler, sırt çantalı gezginler, arkadaş grupları ve ucuz konaklama yapmak isteyenler için tasarlanmış harika bir seçenek.

Aşağıda gördüğünüz fotoda olduğu gibi ranza şeklinde yataklar ancak her yatağın içinde kendine ait bir tv var. Birde en güzeli tamamen perde ile kapatıp kendinize özel bir alanda yaratabiliyorsunuz. En çok bu kısmını sevdim.

Hem çok ucuz konaklama hemde kendine özel alan yaratabilme ve tek başına tv izleme özgürlüğü.. Eeee daha ne olsun 🙂 dimi ? Ortak bur mutfak alanı var. Kendi yemeğinizi de pişirebilirsiniz. Sabahları kahvaltıda var Hostel&Rooms misafirleri için.

 

Downtown Fethiye Hostel&Rooms
Downtown Fethiye Hostel&Rooms

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest