Çakallarla Dans 5 Film Yorumları

 

Çakallarla Dans 5 filmi bugün yani 8 Kasım Perşembe günü tüm Türkiye’de vizyona girdi. Bende sizler için gittim ve izledim 🙂

Ben diğer 4 seriyi izlemedim, sadece Çakallarla Dans 5 filmi için yorum yapacağım. 

Film Yönetmeni ; Murat şeker

Oyuncular : Şevket Çoruh, Şebnem Dönmez,  İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Ceyhun Yılmaz..

Film 1 saat 44 dk sürüyor.

Ben Beylikdüzü Marmara Park Cinemaximum’da izledim. Bilet 20 tl. Değişik kampanya ve promosyonlar var.. Mesela ben Turkcell Platinium hat kullanıyorum . Cuma ve Pazar günleri bir alana bir bedava..Ayrıca İş Bankası maximum uygulaması kullananlarda değişik kampanyalardan sinema bileti alabilirler.

Güldürü ve eğlence filmlerine genelde 9 yaşında olan kızım ve oğlumla gidebiliyoruz. Bu filme arkadaşımla gittim iyi ki çocuklarla gitmemişim. Film içinde küfürlü sözler var..Çocuklarla gitmenizi öneremeyeceğim..

Film konusu aman aman büyük bir konu değil ama eğlenceli bir film.. Komik, eğlenceli ve renkli.. Oyuncu kadrosu ve yetenekleri kesinlikle çok iyi..

 

Çakallarla Dans Film Nasıl ?
Çakallarla Dans 5 Film Yorumları

4 arkadaş ceza evinden şartlı tahliye oluyor. Birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmaları yasak. Herkes kabuğuna çekilmişken Gökhan’ın gençlik hatası Müjgan’dan 17 yaşında Leyla adında  bir kızı olduğunu öğreniyor. Bu arada Müjgan Kümes Bank kurucularından yani aslında dolandırıcı.. Bu arada Gökhan’ın kızı Leyla’nın sevgilisi  Sinan Keçecizade.. Ve amacı Leyla’ya yürümek.. Gökhan ve arkadaşları kızını kurtarmak için türlü planlar yapıyorlar.. Bu arada kümes bank ile Müjgan insanları dolandırıyor.. Hikaye böyle devam ediyor..
Son günlerin popüler olayı Çiftlik Bank konusu da keyifli bir şekilde işlenmiş..

Gereksiz sahnelerde olmakla birlikte vakit geçirilebilir komedi.. Gideyim mi gitmeyeyim mi derseniz karar sizin.. Ben film izlerken kolay kolay sıkılmam, incelerim..Sizde kendiniz gidip karar verin bence..

 

 

 Çakallarla Dans 5 Film Yorumları” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest