Botoks Değil Serox / Yüz Gerdiren Krem

35’li yaşlarda her kadının aradığı ürün cilt kırışıklıkları için en iyi krem. Bununla birlikte çözüm için genellikle botoks uygulamalarına başvuruluyor. Peki ya LR ZEITGARD Serox seti hiç denediniz mi ? Yüz Gerdiren Krem.. 

Ben tam 3,5 yıl önce tanıştım ve denemeye başladım. Bilhassa güldüğüm zaman beliren göz çevresi kırışıklıklarımdan çok rahatsız oluyordum. En iyi kırışıklık giderici krem tavsiye..

Yüz Gerdiren Krem 

LR Wrinkle Care Serum ile tanışıp kullanmaya başlayınca tüm çizgilerim ve mimik kırışıklıklarım yok oldu. Sizlerden çok mesaj alıyorum bu konu ile ilgili. Bende tam 36 yaşımı bitirdim. Çizgi ve mimik konusunda çok iddialıyım. Oldum olası cildime iyi bakarım. 28. yaşımdan itibaren göz çevresi bakımına başladım. Ancak siz 28 yaşını geçtiniz  ve hala başlamadıysanız da yinede bu yazı tam size göre, asla geç kalmış değilsiniz.. O nedenle bu yazımı okuyan arkadaşlar göz çevresi bakımı şart . Cilt kırışıklıkları için en iyi krem. 
Serox Wrinkle Care ince kırışıklıkları ve mimik kırışıklıklarını azaltır. Ciltte onu daha pürüzsüz hale getirecek sıkılaştırıcı bir tabaka oluşturur. Özellikle ağız çevresi, göz çevresi ve alın kırışıklarına uygundur. Sabah ve akşamları ilgili bölgeye minik bir parça uygulanır. Cilt kırışıklıkları için en iyi krem .. 

Yüz Gerdiren Krem 

35’li yaşlarda bu serox set çok uygundur. Ancak eğer cilt çok aşırı yıpranmamış aşırı yaşlanmamış ve derin kırışıklıklar yoksa 44 yaşa kadar da  kullanıma uygundur. 40’lı yaşlardan itibaren bir diğer derin kırışıklıklar ve yaşlanmayı önlemek için Beauty Diamonds serisi öneriyoruz. Başka bir yazımda anlatacağım..

Göz Çevresi ve Mimik Kırışıklıkları için
LR Wrinkle Care Serum

 

LR ZEITGARD Serox Set ; ortalama 35’li yaşlardan itibaren ağız, göz ve alın bölgelerindeki mimik kırışıklıklarına sahip olan, sürekli olarak güzellik merkezlerine giden ve evde profesyonel bakım uygulamak isteyen, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen, cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgileri azaltmak isteyen, kendine özel bir ışıltı katmak isteyen kadınlara yöneliktir.

Botoks yada herhangi başka bir uygulamaya karar vermeden önce bu seti muhakkak deneyin. Düzenli ve istikrarlı kullanımda cildinizin gözle görülür bir şekilde toparlandığını göreceksiniz.

Optimum etki için Güzellik merkezi ayarında cilt kırışıklıkları için en iyi krem  profesyonel göz pedleri, wrinkle care mimik serumu, instensive result krem ve ınstant result serum birlikte kullanılmalı. Göz pedleri kurutulmuş kolajenden meydana gelir ve aktifleştirici bir sıvı ile nemlendirilir.

Aşağıdaki foto bizzat benim kendi LR ekibimden önce-sonra foto. Günlük bakımını serox set ile düzenli olarak yapan bayan arkadaşımızın cildinin ne kadar gerginleştiği, toparlandığı ortada. Ben prensip olarak sadece kendi bildiğim ve tanıdığım önce-sonra fotoları kullanırım. Keza kendimde serox ürünleri kullanıyorum ve cildim oldukça pürüzsüz ve gergin.  Şimdi  ” ama Evrim hn genetik ” filan demeyin mümkün değil ikiz çocuk, çalışma hayatı, ev işleri yorgunluk filan.. Tek yaptığım doğru ürünü her gün düzenli kullanmak..

Etkisi ;  Argireline isimli madde ciltte sinir yollarının sonunda bulunan  sinir uçlarını bloke eder aktarıcı maddelerin yok olup gitmesini engeller. Sinir hücreleriyle kas hücrelerinin birbiriyle iletişimi kesilir, cilt rahatlar, kırışıklıkların ve derin çizgilerin oluşumu önlenir.

Yüz Gerdiren Krem
Botoks değil Serox / Yüz Gerdiren Krem

Detaylı bilgi ve üyelik avantajı ile sahip olmak LR ürünlerini deneyimlemek için evrim@evrimcakici.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

KAYNAK ; LR ÜRÜN REHBERİBotoks Değil Serox / Yüz Gerdiren Krem” için bir yorum

 • 11 Kasım 2018 tarihinde, saat 14:27
  Permalink

  18 Şubat 2017 tarihi itibari ile girmiş olduğum LR dünyasına ve ailesinde en çok sattığım serilerden biridir serox serisi başta gece kremi ve serumu ve mimik kırışık gidericiyi önce ben kullandım ve önerdim kullananlar bayılıyor bu serox serisi ile birlikte Powerlift nemlendirici banyodan sonra gece maskesi hafta da 2 gün kullanıldığında cildiniz daha nemli daha yumuşak daha yapılanmış ve dahada gergin hissedebilir yüzünüzün botoks yemiş gibi canlı ve parlak olduğunu hissedebilir ve görebilir şahit olabilir arkadaşlarınıza önerebilirsiniz
  Ayfer Ünlü
  Cilt bakım ve Makyaj Uzun/Estetisyen
  LR Bağımsız iş Ortağı

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest