Ağ Pazarlamacılığı

Ağ pazarlamacılığı mükemmel değil, yalnızca daha iyi ” Eric Worre

Nedir bu ağ pazarlamacılığı ? Network Marketing nedir ?

Yüz yılın ticaret modeli Ağ Pazarlamacılığı harika bir iş modeli. Ancak özellikle bizim ülkemizde tam olarak anlaşılabilmiş değil.  Sonsuz, sınırsız kazancı, özgürlüğü temsil eden bu harika iş modeli hala basit bir şekilde ” Katalogculuk ” olarak adlandırılıyor.

Siz hala sabah akşam ofise bağlı işlerden sıkılmadınız mı ? Yoksa hala çalışmak ve para kazanmak için fiziken bir yerde olmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz ?  Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile online olarak zamandan ve mekandan tasarruf edilerek büyük işler yapılıyor bunu biliyor musunuz ? Bunun en önemli  ıspatı da online ticaret, online satış vb.

İyi de bugün bir mimarlık firmasına yada dekorasyon firmasına yada güzel bire restauranta’da gitseniz ürünlerini sergiledikleri katalogları var. Görsel bir sunum hangi dalda hangi sektörde olursa olsun.

Önemli olan doğru firmayı doğru ürünleri bulmak. Bu işi yeteri kadar ciddiye alır ve düzenli çalışırsanız B planınız olur yada benim gibi tüm geçiminizi sağlarsınız.

Network Marketing bir ev hanımının yapabileceği kadar basit ancak bir bürokratın yapabileceği kadar ciddi bir iştir ”

Evet çok haklısınız..Bu iş bize şimdiye kadar öğretilenlerden çok farklı..Okuyup, büyük adam olmak, bir şirkette yada devlet dairesinde çalışmak, sigorta olsun, güvencen olsun vesaire.. Bunlardan çok daha fazlası Ağ pazarlamacılığı..

Kendi kullandığın ürünleri tavsiye ederek para kazanma şekli. Bende 2,5 yıldır Alman Firması LR Health Beauty ile harika ürünler kullanıyor ve öneriyorum. Bu harika iş fırsatını değerlendiriyorum.. Eşim ve çocuklarımla tüm geçimimizi buradan sağlıyoruz. İşimizi ailece yapıyor ve sürekli seyahat ediyoruz.

Türkiye’nin her yerinde LR Network ağımızı kurup işimizi yapıyor ve ayda çok ciddi paralar kazanıyoruz. Şu an bulunduğum seviye ile aylık gelirim ortalama 25.000 tl ve üzeri..Bu yüzden artık İstanbul’dan Göç ediyoruz. İstediğimiz yerde yaşama ve istediğimiz yerde işimizi yapma özgürlüğümüz var.

Aşağıdaki foto geçtiğimiz günlerde 23 Mayıs 2017 tarihinde Antalya Ramada Otel’de çekildi. LR’da belli bir seviyeye geldikten sonra verilen yıllık prim. Benimde yıllık primim yani 13. maaşım aşağıda gördüğünüz gibi 🙂 İnsanlar ülkemizde 30 yıl çalışıp bu kadar emekli ikramiyesi alamıyorlar. Bu yüzden yüz yılın ticaret modeli Network Marketing. 

Ağ Pazarlama Uzmanı

Şimdi bir çoğunuz için inandırıcı gelmez belki ama şöyle bir düşünün. 2,5 yıl önce başladım ve çevreme hem bu iş fırsatını anlattım hemde diş macunu, parfüm, şampuan, krem, anti-aging ürünleri, kozmetik, gıda takviyeleri vb ürünleri LR’dan almalarını sağladım. Sonra onları sisteme ve işime dahil ettim. Sonra onlarda gitti memnun kaldıkları ürünleri başkalarına, sonra onlarda başkalarına anlatmaya devam ediyor..Bir çoğuda benim gibi bu harika iş fırsatını değerlendiriyor.

Almanya’da üretilen ürünler direkt Türkiye’deposundan bize ulaşıyor. Arada ara toptancı, dağıtıcı, reklam masrafları vb yok. Biz reklamını yapıyoruz, biz dağıtıyoruz ve o paraları da biz kazanıyoruz 🙂

 

Ağ Pazarlamacılığı

Tamamen sizin işe bakış açınıza ve performansınıza kalmış..Serbest ve istediğiniz zamanlarda yapabilirsiniz.

Patron yok patron sizsiniz, kendi işinizi kurma fırsatı, kişisel gelişim, seyahat imkanı, özgürlük ve yüksek kazanç..

Aslında hepimiz bunların hayali ile okuyor ve iyi eğitim almaya çalışıyoruz. Ancak klasik ve geleneksel çalışma şekilleri ile bunlar mümkün değil. Aynı ama için ekip olarak 5, 10, 30,50 veya 500 kişi çalıştığınızı düşünün. 1 kişinin çalışması ile aynı şey olabilir mi ? Birlikten kuvvet doğar.

” Kendi hayallerini hayata geçir, yoksa maaş karşılığı başkalarının hayallerini gerçekleştirmek için çalışırsın ”

Ağ pazarlama işinizi kurarken doğru bir firma seçmek çok mühimdir. Ürünler ve fiyatlar piyasa da diğer markalarla rekabet edebilir olmalı. Mesela; Dünya ünlü Star Bruce Wills parfümünü LR Health Beauty üretiyor. Bruce wills sizce kaliteli olmayan bir işe adını verir mi ?  Kalıcı ve tene sıkılabilir yüksek kaliteli parfüm katalog satış fiyatı 109,90 tl. Bugün orjinal parfümleri 150-200 tl’dan aşağı alamazsınız. Üstelik ülkemizde bulunan Network Marketing firmaları içinde para ve puan dengesi birbirine en yakın ve en çok para kazandıran firma.  LR Health Beauty üstün araç konseptinden bahsetmedim bile.

Sizde bu harika iş fırsatını değerlendirmek ve detaylı bilgi almak için evrim@evrimcakici.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: LR Health Beauty ile ağ pazarlamacılığı. Doğrudan satış firması. 30 yıldır Almanya’da üretilen sağlık ve güzellik ürünleri doğrudan satışı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest