Botoks Değil Serox

35’li yaşlarda her kadının sorunu mimik kırışıklıkları. Bununla birlikte çözüm için genellikle botoks uygulamalarına başvuruluyor. Peki ya LR ZEITGARD Serox seti hiç denediniz mi ?

Ben tam 2,5 yıl önce tanıştım ve denemeye başladım. Bilhassa güldüğüm zaman beliren göz çevresi kırışıklıklarımdan çok rahatsız oluyordum.

LR Wrinkle Care Serum ile tanışıp kullanmaya başlayınca tüm çizgilerim ve mimik kırışıklıklarım yok oldu. Sizlerden çok mesaj alıyorum bu konu ile ilgili. Bende tam 36 yaşımı bitirdim. Çizgi ve mimik konusunda çok iddialıyım. Oldum olası cildime iyi bakarım. 28. yaşımdan itibaren göz çevresi bakımına başladım. O nedenle bu yazımı okuyan arkadaşlar göz çevresi bakımı şart .

Serox Wrinkle Care ince kırışıklıkları ve mimik kırışıklıklarını azaltır. Ciltte onu daha pürüzsüz hale getirecek sıkılaştırıcı bir tabaka oluşturur. Özellikle ağız çevresi, göz çevresi ve alın kırışıklarına uygundur. Sabah ve akşamları ilgili bölgeye minik bir parça uygulanır.

Göz Çevresi ve Mimik Kırışıklıkları için
LR Wrinkle Care Serum

 

LR ZEITGARD Serox Set ; ortalama 35’li yaşlardan itibaren ağız, göz ve alın bölgelerindeki mimik kırışıklıklarına sahip olan, sürekli olarak güzellik merkezlerine giden ve evde profesyonel bakım uygulamak isteyen, pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyen, cilt kuruluğundan kaynaklanan çizgileri azaltmak isteyen, kendine özel bir ışıltı katmak isteyen kadınlara yöneliktir.

Botoks yada herhangi başka bir uygulamaya karar vermeden önce bu seti muhakkak deneyin. Düzenli ve istikrarlı kullanımda cildinizin gözle görülür bir şekilde toparlandığını göreceksiniz.

Optimum etki için Güzellik merkezi ayarında profesyonel göz pedleri, wrinkle care mimik serumu, instensive result krem ve ınstant result serum birlikte kullanılmalı. Göz pedleri kuurtulmuş kolajenden meydana gelir ve aktifleştirici bir sıvı ile nemlendirilir.

Detaylı bilgi ve üyelik avantajı ile sahip olmak LR ürünlerini deneyimlemek için evrim@evrimcakici.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 

KAYNAK ; LR ÜRÜN REHBERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest